PRS S2 Vela Semi-Hollow Satin - Antique White
🔥 Ongelofelijke deal voor je geld! 🔥
Dit is zonder twijfel een van de meest spannende deals die we ooit bij Peach hebben gehad. Heb je altijd al gedroomd van een PRS, maar vond je de prijs moeilijk te verantwoorden? Dan is dit jouw kans! Deze gitaar ziet er niet alleen geweldig uit, maar we bieden hem aan voor een prijs die een enorme besparing op de RRP betekent.
En laten we het even over die satin nitrocellulose afwerking hebben – hoe prachtig is die?! De subtiele houtnerf die door de lak heen zichtbaar is, geeft deze gitaar een authentiek en karaktervol uiterlijk. Bovendien zal hij met de jaren alleen maar mooier worden.
Dit is de perfecte gelegenheid om een gitaar in handen te krijgen die met uiterste precisie is gebouwd. Misschien wordt dit je eerste PRS, je eerste semi-hollow, je eerste met deze unieke pickups, of zelfs je eerste satin-afgewerkte gitaar. Hoe dan ook... je verdient het! 🎸
Inclusief PRS Gigbag
Om deze beauty veilig bij je te krijgen, wordt hij geleverd met een hoogwaardige PRS gigbag, speciaal ontworpen voor de perfecte pasvorm en bescherming.
🚀 Wees er snel bij – onze medewerkers proberen deze voor zichzelf te bemachtigen! 🚀